GIĘCIE ELEMENTÓW

Nasza firma oferuje usługi fornirowania różnego rodzaju materiałów do produkcji mebli z powierzonego materiału oraz zakupionego w naszej firmie. Oferujemy okleiny i obłogi z drewna krajowego (buk, brzoza, dąb, czereśnia, jesion, olcha, sosna) oraz drewna zagranicznego czy egzotycznego ( np dąb amerykański, wenge, palisander i inne)

Fornirowanie lub obłogowanie to proces łączenia za pomocą kleju cienkiego forniru lub grubszego obłogu z płytą wiórową, MDF, sklejką, płytą stolarską bądź cienką płytą HDF a następnie sprasowania całości pod wysokim ciśnieniem w prasie półkowej. Tego typu proces pozwala uzyskać idealną imitację drewna na dużych powierzchniach oraz wyeliminowaniu wad drewna jakimi są sęki, pęknięcia szpary czy przebarwienia. Fornirowanie może odbywać się na materiałach o różnej gęstości oraz grubości. Płyty fornirowane wykorzystywane są głównie do produkcji frontów meblowych ale i blatów oraz mebli o wysokim standardzie.

W celu uzyskania szerszej informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Rudawie (k/Kraków)